Гостьове заняття від викладача кафедри дизайну Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Надії ЛУКАФЕЙНИК для студентів спеціальності 015 Професійна освіта

У рамках договору про співпрацю між Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка та Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка відбулася творча зустріч студентів спеціальностей 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) та 015.00 Професійна освіта (Дизайн) ПНПУ імені В. Г. Короленка з викладачем кафедри дизайну ЛНУ імені Тараса Шевченка Надією Олегівною ЛУКАФЕЙНИК, яка провела гостьове практичне заняття з освітнього компоненту «Основи композиції та кольорознавства». Під час заняття майбутні фахівці професійної освіти познайомилися з особливостями Полтавського розпису та опанували навички виготовлення новорічних прикрас у техніці художнього розпису по дереву. Пані Надія створила неймовірно затишну творчу атмосферу в освітньому дизайн центрі факультету технологій та дизайну, яка надихнула студентів до створення оригінальних новорічних совенят – символів мудрості і пізнання.

You may also like...